Příjemnější a bezpečnější jízda s Osram Cool Blue Intense

.

Když výrobce světelných zdrojů Osram vyvíjel nejnovější prototypy autožárovek do předních světlometů, počítal s tím, že nabídne na trh výrobky s dobrým poměrem výkonnosti a ceny. Každý osobní profit s cílem zbohatnout za každou cenu se po nějaké době projeví a obrátí proti svému strůjci. Nepsaný zákon takto funguje odnepaměti, a jestliže jej lidé dodržují, vyhýbají se jim problémy.

 Značka Osram se drží na špici ve svém oboru již déle než jedno století. To také dokazuje určitý kvalitativní standard, ostatně, o tom se můžeme přesvědčit sami při nákupu osvětlovací techniky, ať už se jedná o domácnosti, výrobu, kanceláře, anebo automobilový průmysl.
přední reflektor

Barva, jas a intenzita světla rozhoduje

Segment vývoje a výroby autožárovek Osram se rozdělil do několika linií. První z nich se snaží nabídnout nadstandardní délku životnosti, což u modelu Ultra Life ocení zvláště profesionální řidiči, kteří najezdí tisíce kilometrů a upřednostní bezporuchovost a spolehlivost.

Ostatní produktové řady se zaměřují na jakost samotného světelného paprsku. Jedním z podstatných ukazatelů je barevné podání, které je u většiny běžných žárovek výrazně posunuté do teplé oblasti spektra přibližně 2700 K. V kombinaci s nízkým kontrastem se pak po delší době za volantem řidič cítí unavený a ospalý vzhledem k tomu, že se snadno v těle tvoří hormon melatonin, který organismus připravuje do fáze odpočinku a spánku. Řízení vozidla však vyžaduje soustředěnost a bdělost.
provoz na dálnici

S tímto jevem se vypořádala žárovka osram cool blue intense https://www.lightpark.cz/autozarovky/, která vyzařuje až o pětinu jasnější světlo a především v barevném odstínu teploty chromatičnosti 4200 K, který se označuje jako „neutrální bílé denní světlo“. Spolu s vysokým kontrastem tak snadno ve tmě zahlédnete překážky na silnici, rychleji se rozhodujete, lépe vnímáte dopravní značení, rychleji zaregistrujete pohyb chodců a cyklistů a to vše přispívá k bezpečnější a komfortnější jízdě.  

.

.