Virtuální kancelář

.

Když začínáte s podnikáním, je samozřejmé, že začínáte pomalu. Jen málokdo jde do rizika a nastaví si vysokou prestiž v podobě luxusní kanceláře na vyhlášené adrese, luxusním voze a jiných náležitostech typických pro úspěšného a bohatého podnikatele. Ano, podnikatel musí umět reprezentovat, ale jen málokdo si může dovolit nasadit tak vysokou laťku.

To je pochopitelně velký vabank, který se Vám může a taky nemusí vyplatit.
Mnozí lidé začínají tak, že kancelář si udělají v obývacím pokoji a provozovnu prozatím ve své kanceláři. Nicméně napadlo Vás, jak to může působit na Vašeho potenciálního zákazníka?

.

Určitě uznáte, že dobrá adresa by se Vám kvůli prestiži hodila.
Pokud si nemůžete dovolit fyzickou kancelář na prestižní adrese, rozhodně si můžete dopřát na prestižní adrese alespoň virtuální kancelář. K čemu by Vám byla?
 

Kancelář i zasedací místnosti

Věřte tomu, že virtuální kancelář je pro rozjezd Vašeho podnikání velmi důležitá. Jedná se totiž v podstatě o virtuální adresu sídla. Pošta chodí na virtuální adresu a následně je přeposílaná na Vaši skutečnou. Že je to tak trochu fake na zákazníky? Nikoli. Pokud budete potřebovat, můžete využívat nárazově i skutečnou kancelář.

Hodinový totiž není jen hotel nebo manžel, hodinová může být i kancelář. Pokud potřebujete nějakou krátkou dobu využívat komfortu kvalitně vybavené kanceláře, kterou ovšem nemáte, můžete si ji prostě pronajmout. Ve světě se jedná o zcela běžnou záležitost, u nás si na tento způsob práce teprve začínáme zvykat.

Podobně je tomu například také v případě zasedacích místností. Rádi byste uspořádali setkání se stávajícími nebo i potenciálními zákazníky, ale Vaše provizorní domácí kancelář je pro tento účel nepoužitelná a přátelské posezení v restauraci není vždy vhodné, zvláště pokud potřebujete promítnout prezentaci. Není tedy nic snadnějšího než si zasedací místnost pronajmout. Je to podobné jako se salónkem v restauraci. Velikost záleží na počtu „hostů“.

.